תמונה טלישמי טלי טסלר, העוזרת הפרלמנטרית של תמר זנדברג.

אני פמיניסטית שמאמינה בחינוך ככלי מרכזי לשינוי חברתי. לימדתי בבית-ספר תיכון והעברתי סדנאות למניעת אלימות מינית במרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית בתל-אביב. כיום אני מתנדבת במרכז במענה לקו הסיוע. יש לי תואר ראשון בהיסטוריה של המזרח התיכון ואפריקה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני בתכנית MBA במנהיגות חברתית באוניברסיטת בן-גוריון. כיום אני לומדת לתעודת הוראה בהיסטוריה באוניברסיטה הפתוחה. אהבותיי הגדולות הן היסטוריה, בעלי-חיים, הים, קריאת ספרים וצפייה בסרטים.

את תמר הכרתי לפני כמה שנים כשהייתה חברת מועצה בעיריית תל-אביב, יחד ארגנו מאבק נגד פתיחת מועדון החשפנות "הקולוסאום" שיועד להיפתח בכיכר אתרים בתל-אביב. בהפגנה גדולה שארגנו, נשים וגברים צעדו יחד ומחו נגד פתיחת המועדון וניצול נשים, יחד צעקנו "חשפנות היא זנות היא סחר בבני-אדם". עבודתנו המשותפת בכנסת היא המשך הפעילות והמאבק לשינוי חברתי, לצדק חברתי ושוויון מגדרי שהתחלנו אי שם כשתמר הייתה חברת מועצה ואני גאה להיות שותפה להמשך הפעילות הזו איתה בכנסת.


23012010 190שלום. אני אופיר בר-זהר, הדוברת של תמר. נעים להכיר.

אני בת 38 ועובדת בתקשורת כבר כעשור. הייתי כתבת ועורכת ב-TheMarker ולאחר מכן כתבת פוליטית ב"הארץ". בהמשך עסקתי בדוברות ויחסי ציבור לגופים חברתיים ומסחריים. אני בוגרת תואר ראשון במדעי החברה והרוח מהאוניברסיטה הפתוחה, וכיום לומדת לתואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב.

הצטרפתי לצוות של תמר במאי 2014 כדי להיות חלק מהמסע לשינוי החברה הישראלית וכדי להשתתף במאבק על הדברים שאני מאמינה בהם: צדק, שוויון ופמיניזם.

אני מתגוררת בתל אביב עם בת זוגי, בננו, ארבעה חתולים וכלב. אם אתם רואים אותי ברחוב תגידו שלום.