מרצ כמו שהיא יכולה להיות

שמי תמר זנדברג, בת 36, אמא לילדה, גרה בתל אביב. אני חברת מועצת עיריית תל אביב יפו מטעם מרצ, דוקטורנטית לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון ומרצה במכללת ספיר.
אני מכהנת כיו"ר סיעת האופוזיציה בנעמת מטעם סיעת הבית החברתי בראשות איתן כבל ובעבר הייתי עוזרת פרלמנטרית לחבר הכנסת רן כהן.

יזמתי את ההצעה להפעלת תחבורה ציבורית בשבת, עמדתי בראש הוועדה העירונית לקידום מעמד האישה, פעלתי בנושאים של תכנון בר קיימא, דיור בר השגה, תחבורה ציבורית ותחבורת אופניים, וכן נגד הכיבוש ולמען צדק חברתי.

הייתי ממובילות המאבק נגד תעשיית המין וממובילי המחאה נגד המלחמה עם איראן והתנועה למען הקמת מדינה פלסטינית. לפוליטיקה אני לא מצטרפת חדשה. אני אדם פוליטי ותמיד האמנתי בשינוי פוליטי. למערכת הבחירות הנוכחית אני מצטרפת מאמינה ואופטימית מאי פעם, אחרי שראיתי מקרוב עד כמה שינוי כיוון הוא אפשרי מאז תחילת המאבק החברתי בקיץ 2011.

היום יותר מתמיד, אני ובנות ובני הדור שלי יודעים: לייאוש ולחוסר האונים שהרגשנו יש כתובת והיא ממשלות הימין. אותן ממשלות שמחסלות את השירותים הציבוריים ומוכרות את הפנסיות שלנו לטייקונים, הן אלה שמאיימות על הסיכוי לסיום הכיבוש ולהשתלבות באזור. אחרי שנים ארוכות ומייאשות של ממשלות ימין שריסקו את החברה והכלכלה וגם את הסיכוי לשלום ולסיום הכיבוש, הגיעה בשנת 2011 המחאה החברתית, הציתה מחדש את התקווה ועוררה גם את השדה הפוליטי. אני לא חדשה בפוליטיקה. אני אדם פוליטי ומאמינה בשינוי פוליטי. אני מאמינה שהמאבק לצדק חברתי הוא הזדמנות אמיתית לשינוי היסטורי, ושדרושים כוחות ויכולות חדשות כדי לעשות אותו.

אני מזמינה אתכם ואתכן לתמוך בעתיד השמאל ולהכניס אותי לכנסת בבחירות הקרובות. אני מתמודדת ברשימת מרצ, מפלגת השמאל של ישראל. כדי שזה יקרה, אני זקוקה לתמיכה שלכן ושלכם. התמודדות בבחירות פנימיות עולה כסף. פנייה לטייקונים לא באה בחשבון. במקום להיות חייבת להם אהיה חייבת לציבור – לכן ולכם. בואו להשקיע בעתיד השמאל של ישראל ולתמוך במועמדות שלי לרשימת מרצ לכנסת. אני מתחייבת להצדיק את ההשקעה.

אני מאמינה שמרצ חזקה יותר בתוך גוש שמאל משמעותי יכולה לעשות שינוי אמיתי. אני מאמינה שיחד איתי מרצ תייצג אתכן ואתכם באופן אמיתי יותר. אני מאמינה שיחד איתי מרצ תהיה קרובה יותר למה שהיא יכולה להיות.

אני קוראת לכן ולכם להצטרף אליי בשינוי זה!

לסרטון הפריימריז: http://www.youtube.com/watch?v=OYTB9EoBhXA

לתרומות:  http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=579

תמר זנדברג.

Facebook comments:


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *