בשינוי חברתי נהוג לומר ״בהתחלה הם מתעלמים, אחכ הם לועגים, אחכ הם נלחמים ואז אנחנו מנצחים!״. גם כאן בהתחלה התעלמו, אחכ צחקו, אחכ נלחמו, ויש עוד שלב אחד בדרך לניצחון – וזה השלב שאנחנו בו עכשיו: זה השלב שכווווווולם יודעים את האמת, אבל משום מה היא עוד לא מגיעה.

ערב טוב לכולן ולכולם. תודה שבאתם לתמוך בשינוי. זו הפגנה מיוחדת כי היא לא נגד, היא בעד!
אני רוצה לציין שתי הפגנות אחיות שנערכות ברגע זה ממש: צעדה למען חופש למבקשי המקלט בגן לוינסקי, וצעדה למען חופש לקהילת הלהטב״ק בהבימה. חופש לכולן ולכולם הוא חלק מאותו מאבק לשינוי חברתי.
שינוי חברתי הוא ארוך, הוא לוקח זמן, והערב הזה כולנו משתתפות  ומשתתפים בשינוי.
בשינוי חברתי נהוג לומר ״בהתחלה הם מתעלמים, אחר כך הם לועגים, אחר כך הם נלחמים ואז אנחנו מנצחים!״. גם כאן בהתחלה התעלמו, אחר כך צחקו, אחר כך נלחמו, ויש עוד שלב אחד בדרך לניצחון – וזה השלב שאנחנו בו עכשיו: זה השלב שכווווווולם יודעים את האמת, אבל משום מה היא עוד לא מגיעה.
ועכשיו, כווווולם יודעים שקנאביס לא מסוכן. כווווולם יודעים שהוא לא מזיק יותר מאלכוהול, לא ממכר יותר מסיגריות, בטח לא מסוכן יותר מאלף ואחד חומרים שמוכרים לנו בפיצוציות, בתרופות ועוד. מכל החומרים האלה, דווקא קנאביס הוא לא סם מסוכן, צריכה שלו היא חלק מאורח חיים שגרתי של המון אנשים ואין שום סיבה שעישון בשעות הפנאי לצורכי הנאה יהיה פלילי!
לכל חברות וחברי הכנסת, למצעד המתוודות והמתוודים. עישנתם, נכון. כולנו הרי יודעים שלא עישנתם בטעות, לא במקרה, לא רק במסיבה ההיא בגוואטמלה וזה לא שלא ראיתם קנאביס בסביבה שלכם מאז גיל 18. כולנו מצפים ומצפות מכם לקצת יותר אומץ. הציבור כבר יודע את האמת – איפה אתם? לפני מספר שבועות הנחתי על שולחן הכנסת הצעת חוק ראשונה מסוגה לאי- הפללת השימוש בשעות הפנאי. בקרוב תהיה לכם הזדמנות – הצביעו בעד!
לחולות ולחולים שנמצאים כאן אני רוצה לומר: אמרו לנו, שאסור להכיר בתועלת הרפואית של קנאביס; אמרו לנו, שהמאבק למדיקליזציה הוא תחפושת ללגליזציה. שהכרת בתועלת הרפואית תביא ל״זליגה״ ושאתם סובלים בגלל שאין הפרדה בין הרפואי לשימוש בשעות הפנאי. אני רוצה לומר לכם – ההפך הוא הנכון.
התרופה שלכם נמנעת מכם בגלל בורות ושמרנות שאין לה מקום. שינוי מעמד הקנאביס הוא נכון וצודק לכולנו  ועבורכם זה מציל חיים. המאבק שלכם הוא אמיץ במיוחד, דווקא בגלל הכוחות הרבים שנדרשים מכם לצאת מחשכת הכאב והבושה. המאבק שלכם הוא מעורר השראה ופורץ דרך, ונאבק אותו בחזית אחידה ועיקשת, עד שננצח!
התמונות נלקחו מעמוד הפייסבוק protest art