תרגילי עמונה של הממשלה הם ישראבלוף בתקווה לשכנע את בגץ שאפשר להכשיר עבריינות. אי אפשר. עמונה היא חטא על פשע מפעל ההתנחלויות והנסיון להכשיר עבריינות באמצעות חוק ההסדרה הוא רק נסיון להקריב את עמונה כדי להציל את ההתנחלויות. הגיע הזמן להכרעה פוליטית האם אנחנו מעדיפים את ההתנחלויות או את מדינת ישראל, כי זה לא הולך ביחד. צפו בדבריי בנושא באולפן וואלה

צריך להבחין במה שמתרחש כאן, יש דרישה פוליטית צרה ומצומצמת אשר מחזיקה את ראש הממשלה והממשלה לכשעצמה ככל הנראה במקום רגיש, ומזניחה מדינה שלמה בכך שבמקום לדאוג לחקלאות ולמשק, לדאוג לתושבי הצפון, לתקשורת חופשית וכלל הנושאים שמעסיקים את אזרחי המדינה – היא עוסקת בפינוי של התנחלות אחת קטנה: "עמונה".

קיימת כאן שאלה, האם מדינת ישראל רוצה להקריב את ישראל בשביל מפעל ההתנחלויות או שהיא מוכנה לוויתור על ההתנחלויות עבור עתידה של מדינת ישראל? זו ההכרעה אשר יש לעסוק בה.

אנחנו בהחלט נמצאים באופוזיציה וקיבלנו את דין הבוחר, אך למרות זאת, גם בתוך מפלגות הקואליציה קיימות קבוצות אשר אינן תומכות פוליטית במהלכים הללו. למפלגות הקואליציה הזכות ללכת בדרכן אך האם אזרחי המדינה צריכים לשלם על כך את המחיר?

הוויכוח הפוליטי איינו מקנה את ההכשר לקואליציה לעבור על החוק. גם הכנסת אינה מאפשרת לאף גורם לעברו על החוק ובטח שלא במקרה פינוי עמונה.

צפו בדבריי בנושא בוואלה